Zahradní slavnost v MŠ 22. 6. 2022

Publikováno : 5.6.2022

Závěrečné setkání dětí, rodičů, sourozenců, prarodičů, … a pedagogů MŠ. Děti si pro své rodiče připravily vystoupení, které opět plánujeme realizovat na zahradě v našem „přírodním divadle“, kde místo pro diváky je na kopci a v přilehlém okolí a křesly a lóžemi Vaše vlastní deky.

Součástí programu bude i rozloučení s budoucími prvňáčky, divadlo pro děti a samozřejmě povídání, rozhovory, sdílení, družení se a veselení se.

Souběžně s občerstvením duší chystáme i občerstvení těla, letos jsme se rozhodli pro opékání buřtíků na ohni. Buřty, pečivo a doplňky (hořčici, kečup, …) zajistí MŠ.

Pokud byste měli chuť, čas a náladu sami či se svými dětmi upéci nějakou buchtu či připravit nějaké ovocné osvěžení, budeme rádi.

Kdo vládne kytarou či jiným přenosným hudebním nástrojem, nechť jej vezme s sebou, po skončení divadla pro děti bychom mohli ještě oživit opékání muzikou ve vlastní režii.

Těšíme se na Vás.

Kontakujte nás: Kontakty