Stravování

Snažíme se, aby strava dětí byla vyvážená, aby měly dostatek ovoce a zeleniny a aby dodržovaly pitný režim. Obědy dovážíme z jídelny J a J Říčany, která vaří pro mnohé školky v okolí a snaží se vařit zdravá jídla, která dětem chutnají.

Svačinky se připravují ve školce. Ke každé svačině mají děti jako doplněk buď ovoce nebo zeleninu, snažíme se, aby svačinky byly chutné a pestré a bylo v nich dostatek mléčných výrobků.

Ve školce mají děti tato jídla:

09:15 dopolední svačinu

12:00 oběd

14:30 odpolední svačinu

Pitný režim i mimo čas pravidelného jídla. Děti mají k dispozici vodu a kelímky, aby se kdykoliv během dne mohly napít. Děti vedeme k samostatnosti. Nejmladší děti si mohou sami odnést hrneček, starší i talíř, předškoláci si sami nalévají pití nebo mažou svačinu, pomazánky se pak všem zdají chutnější.

Celková cena za stravování je stanovena na   47 Kč

cena oběda včetné dopravy      31 Kč