Náš učitelský tým

PhDr. Mgr. Kristina Kašparová
skolka.ratolest@gmail.com

Ředitelka školy, učitelka třídy Poupátek

PhDr., Mgr. Kristina Kašparová je ředitelka MŠ. Vystudovala Filozozofickou a poté Katolickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy, dále obor předškolní a mimoškolní pedagogika na Spgš Beroun. Je vdaná, má čtyři děti. Volný čas věnuje rodině a vyučování náboženství ve své farnosti. Ráda výtvarně tvoří s dětmi, zajímá se o dějiny výtvarného umění, poslouchá klasickou hudbu.

Mgr. Lucie Hnízdová

učitelka třidy Ptáčat, asistent pedagoga

Mgr. Lucie Hnízdová je učitelka třídy Ptáčat. Vystudovala obor sociální pedagogika, magisterské studium dokončila na Filozofické fakulté University Karlovy, také úspěšně  ukončila dvouleté dálkové studium v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Berouně. V mateřské škole Ratolest pracuje již od roku 2013. V současné době se zaměřuje na předškolní přípravu, nejvíce však na osobnostně sociální výchovu . Ráda navštěvuje divadelní představení. Ve veliké oblibě má i turistiku v rámci poznávacích zájezdů. Mezi její další záliby patří četba, procházky v přírodě, plavání a tanec. Ráda a často se věnuje hře na klavír.

Jitka Bürgerová

učitelka třídy Ptáčat, logopedická prevence

Jitka Burgerová, Dis. je učitelka třídy Ptáčat. Původně studovala a pracovala v bankovnictví, ale s příchodem vlastních dětí, si uvědomila, že zlato jsou ony a do nich chce investovat svůj čas. Po absolvování několika kurzů, dostala v roce 2009 možnost pracovat ve školce. Následně dokončila střední pedagogickou školu v Praze s aprobací na předškolní práci. Ona sama říká "Práce s dětmi mě obohacuje - stále mám pocit, že děti učí mě. Pokroky u dětí ve třídě mi dodávají energii, stejně tak, jako čas strávený s mými třemi dětmi." Svůj volný čas tráví procházkami v přírodě nebo četbou dobrých knih.

Nataliya Strakhotská

Třída Poupátka

Ing. Milena Borgulová

Třída Poupátka, výtvarné činnosti

Mgr. Markéta Lakosilová

Lektorka tanečně pohybové výchovy

Ing. Libuše Řezbová

Lektorka angličtiny

Marie Turková

Koordinátor tutoringu

Mgr. Daniela Zichová

Koordinátor sportovních aktivit, vstupní pohovory

Mgr. Daniela Zichová je koordinátor sportovních aktivit a má na starosti přijímání nových dětí v MŠ Ratolest. Vystudovala Přírodovědecko fakultu Univerzity Karlovy, obor životního prostředí a následně i učitelství biologie na stejné škole. Předškolní pedagogice se věnuje od roku 2008. Je vdaná, má pět dětí. Volný čas věnuje rodině. Má ráda vysokohorskou turistiku a je vášnivý čtenář. Ráda poslouchá klasickou hudbu, folk a country. Sportuje a učí se hrát na zobcovou flétnu.

Ekonomika

Ing. Hana Staňková

Ekonomka školky, platby školného a obědů

Ing. Libuše Řezbová