Náš učitelský tým

Ředitelka

PhDr. Mgr. Kristina Kašparová
skolka.ratolest@gmail.com

Ředitelka školy, učitelka třídy Poupátek

Kristina Kašparová je ředitelka MŠ. Vystudovala Filozozofickou a poté Katolickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy, dále obor předškolní a mimoškolní pedagogika na Spgš Beroun. Je vdaná, má čtyři děti. Volný čas věnuje rodině a vyučování náboženství ve své farnosti. Ráda výtvarně tvoří s dětmi, zajímá se o dějiny výtvarného umění, poslouchá klasickou hudbu.

 

 

 

 

Mgr. Lenka Gabriela Konrádová
Učitelka třídy Poupátek

Vystudovala obor Mezinárodní vztahy na Metropolitní univerzitě a pod hlavičkou Celoživotního vzdělávání studovala na Pedagogické fakultě v Hradci Králové, obor Německý jazyk pro 2. st. ZŠ. Zajímá se o výtvarné aktivity všeho druhu, další vzdělávání, germanistiku a v poslední době i o vývoj a výuku dětí se speciálními potřebami.

 Mgr. Lenka Gabriela Konrádová

 

 

Nataliya Strakhotská 

Učitelka třídy Ptáčat

Vystudovala konzervatoř v oboru zpěv a Předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední škole Pedagogických a sociálních služeb. Také absolvovala kurz pro Asistenty pedagoga. Ve volném čase ráda čte a poslouchá hudbu. 

 

 

Bc. Iveta Hejsová

Učitelka třídy Ptáčat

Iveta Hejsová je učitelka třídy Ptáčat. Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a Předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogiské škole. Také absolvovala kurz pro asistenty pedagoga na olomoucké Pedagogické fakultě. Již několik let se věnuje vedení letních příměstských táborů. Ve volném čase ráda čte, plave, cvičí, cestuje, chodí do přírody, hraje a vymýšlí různé hry.


 

 

Alžběta Hájková

Učitelka

 

 

Mgr. Markéta Lakosilová

Lektorka tanečně pohybové výchovy

 

 

Ing. Libuše Řezbová

Lektorka angličtiny

 

 

 

 

Marie Turková

Koordinátor tutoringu

 

 

 

Mgr. Daniela Zichová

Koordinátor sportovních aktivit, vstupní pohovory

Mgr. Daniela Zichová je koordinátor sportovních aktivit a má na starosti přijímání nových dětí v MŠ Ratolest. Vystudovala Přírodovědecko fakultu Univerzity Karlovy, obor životního prostředí a následně i učitelství biologie na stejné škole. Předškolní pedagogice se věnuje od roku 2008. Je vdaná, má pět dětí. Volný čas věnuje rodině. Má ráda vysokohorskou turistiku a je vášnivý čtenář. Ráda poslouchá klasickou hudbu, folk a country. Sportuje a učí se hrát na zobcovou flétnu.

 

 

 Ekonomika 

Ing. Hana Staňková

Ekonomka školky, platby školného a obědů

 

Ing. Libuše Řezbová 

Ekonomka, platby v hotovosti, uniformy, tangramy

Ostatní nepedagogičtí pracovníci

Marie Potůčková

Hospodářka školky, vydávání obědů, svačinky

Irena Peldová

Úklid

 

 

Kontakujte nás: Kontakty