Zápis

Vážené rodiny,

do Mateřské školy Ratolest přijímáme nové děti v průběhu celého roku, pokud máme volnou kapacitu. Našim cílem není vybrat "nejvýkonnější a nejchytřejší" děti, chceme s každou rodinou spolupracovat na celkovém osobnostním růstu a na dobré přípravě budoucích prvňáčků .

S každou rodinou vedeme rozhovor, při kterém vysvětlíme školní filozofii a směřování školky. Podrobně vysvětlujeme celý program a důvody pro tutoriální systém.

Máme bohaté zkušenosti, s tím, jak pomoci se dětem adaptovat ve školce. Prvotní období bývá někdy těžké, a proto se všichni zúčastnění dospělí musí obrnit trpělivostí, vybavit laskavostí a hlavně necouvat ze svých rozhodnutí. Prosím, pokud se rozhodnete dát dítě do mateřské školy, uvažte, zda je pro to dostatečně zralé. Většina dětí zvládá odloučení od rodičů ve větším kolektivu až po 3.  roce svého života. Do té doby je pro ně důležité mít jednu pečující osobu, ideálně maminku, pokud nutně nemusí do práce. 

 Zápis probíhá formou individulního pohovoru. Děti přijímáme pokud dovršily nebo brzy dovrší 3 roky života a pokud si rodina přeje s námi spolupracovat na rozvoji a vedení dětí a chce se zapojit do našeho projektu. 

 

Těšíme se na vás!

Vítána je celá rodina. Prohlédnete si školku a představíme Vám koncept našeho projektu.

Pokud máte zájem o naši školku, prosím vyplňte níže uvedený formulář a pošlete ho na adresu: zichova@skoly-navis.cz .

Nezávazná přihláška

Informace ohledně zápisu do Mateřské školy Ratolest:

Velice si vážíme Vašeho zájmu o Mateřskou školu Ratolest. Zde vysvětlíme postup při zapisování dětí do naší školky.

Zápis v MŠ Ratolest probíhá formou osobního setkání s oběma rodiči.

Abychom měli na všechny zájemce čas a prostor je třeba domluvit si konzultaci předem. Pokud přijdete bez předchozí domluvy, nebudeme Vám pravděpodobně moci věnovat dostatek času, protože nás nejspíš zastihnete ve třídě u dětí.

Pro každou rodinu stanovujeme vlastní termín. Pokud máte vážný zájem o naši školku, prosíme, kontaktujte paní Mgr. Danielu Zichovou (zichova@skoly-navis.cz, 777 640 206). Zápis probíhá ve dvou fázích. První je pedagogický rozhovor, při kterém představujeme základní principy a východiska naší pedagogické práce a denní program. Druhá fáze je ekonomický pohovor, při kterém se stanovuje výše školného.

Plná kapacita naší školky je 34 dětí.

 

Těšíme se na vás.

PhDr. Kristina Kašparová (ředitelka školky)

Kontakujte nás: Kontakty

Soubory ke stažení

Kriteria pro přijetí platná od 2017.docx
Přihláška 06012021.pdf